موس-بی-صدا

معرفی موس سایلنت به همراه قیمت و لینک خرید

خرید موس سایلنت

موس سایلنت چیست؟

اگر در محل کارتان افراد زیادی در حال کار با کامپیوتر خود هستند صدای زیادی از کلیک‌های ماوس و کیبورد را خواهید شنید. برخی از افراد با شنیدن این صدا تمرکز خود را از دست می‌دهند و نمی‌توانند به درستی کار کنند. خوشبختانه ماوس‌هایی به نام ماوس سایلنت وجود دارند که با توجه به کلیک دکمه‌هایشان صدای بسیار کمی را به وجود می‌آورند.

ماوس سایلنت همانطور که از اسمش پیداست ماوسی است که کلیک دکمه‌های آن صدای بسیار کمی را ایجاد می‌کند به حدی است که عملا هیچ صدایی قابل شنیدن نیست. این ماوس‌ها مانند دیگر انواع ماوس کار می‌کنند و مکانیزم کلیک آن‌ها کاربری آن‌ها را از ماوس‌های دیگر متمایز نمی‌کند.

البته به دلیل تغییرات ایجاد شده در سیستم کلیک این دسته از ماوس‌ها کلیک آن‌ها نرم‌تر است و مقدار جابه‌جایی دکمه‌های آن‌ها کمتر از ماوس‌های دیگر است و به همین دلیل برای استفاده گیمینگ مناسب نیستند اما برای استفاده در محیط‌های شلوغ اداری که تعداد زیادی از افراد در آن‌ها مشغول به کار هستند حذف این صدا می‌توانند به بسیاری از این افراد در حفظ تمرکز خود در حین کار کمک کند.

 

موس-بی-صدا

کاربرد موس سایلنت:

ویژگی اصلی این ماوس‌ها کاهش صدای کلیک آن‌هاست و همانطور که اشاره کردیم این ماوس‌ها برای استفاده در محیط‌های پر تعداد اداری و محیط‌هایی که می‌بایست صدای مزاحم بسیار کمی در آن‌ها ایجاد شود مانند کتابخانه‌ها بسیار مناسب است.

همچنین ممکن است افراد علاقه‌ای به شنیدن صدای کلیک ماوس خود نداشته باشند و بخواهند در سکوت و آرامش به کار خود ادامه دهند. استفاده از ماوس سایلنت برای این افراد نیز توصیه می‌شود.

 

silent mouse

موس بی صدا چگونه کار می کند؟

به طور کلی موس های بی صدا از نظر کارایی تفاوتی با مدل های معمولی موجود در بازار ندارند؛ این موس ها به صورت سیمی نیز تولید می شوند اما معمولا بهترین موس های سایلنت از نوع بی سیم هستند.

موس های بی صدا از کلیدهایی با ارتفاع کمتر نسبت به موس های معمولی بهره می برند. این قابلیت علاوه بر نرم ترشدن کلیک ها سبب می شود، مقدار فشار لازم بر کلیدها کمتر شود. در نتیجه صدای کمتری تولید می شود.

البته وجود کلید های نرم در این محصولات معایبی نیز به همراه دارد. یکی از مهم ترین معایب، کارایی پایین کلید ها در فعالیت های گیمینگ می باشد. از این رو معمولا موس های گیمینگ به صورت بی صدا تولید نمی شوند.

موس سایلنت رپو

 

موس سایلنت رپو

یکی از بهترین های موس سایلنت موس بی سیم برند خوشنام رپو هست که می توانید از فروشگاه ندیمیکو خرید کنید.

 

.

اشتراک گذاری:

WhatsApp
Telegram
Email
Print

پست های مرتبط:

تیم پشتیبانی مشتری ما اینجاست تا به سوالات شما پاسخ دهد. هر چیزی از ما بپرسید!